O nás

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost DAVE LOG s.r.o. je firma, která vznikla 14. 3. 2018 po zralé úvaze a 8 letech bohatých zkušeností v oboru organizování mezinárodní i tuzemské přepravy. Předmětem činnosti tedy je zasilatelství, spedice i poskytování komplexních logistických služeb.

Číslo 8 je z numerologického pohledu mimo jiné číslem vůle, organizačních schopností, logického myšlení a ambicí, což jsou i jedny z vlastností, které u Společnosti DAVE LOG s.r.o. naleznete.

Společnost DAVE LOG s.r.o. si je vědoma konkurenčního prostředí v oblasti poskytování logistických služeb, ale zároveň nových příležitostí, které vznikají v oblasti zajišťování a organizování přepravy nejen s ohledem na ekonomický růst. Obstojí ten, kdo k výše zmíněným vlastnostem dokáže přidat čestnost, pravdomluvnost, loajalitu a rozumnou marži Jste-li ZÁKAZNÍK, čekejte u DAVE LOG s.r.o. takovou marži, která Vás uspokojí a jste-li DOPRAVCE , čekejte u DAVE LOG s.r.o. takovou cenu, za kterou budete rádi dlouhodobě spolupracovat. Výborná platební morálka je a má být na všech stranách samozřejmostí. Každý článek z řetězce usiluje o dosažení zisku a o přiměřené náklady. Výhodné může být pouze to, vydělávají-li všechny zúčastněné strany. Okamžitý enormní zisk převyšující několikanásobně náklady je velmi krátkodobým a rozhodně není korektním podnikatelským cílem.. Z toho logicky vyplývá budování korektních dlouhodobých i krátkodobýchProč dlouhodobých i krátkodobých? Je bezesporu výhodné budovat dlouhodobé vztahy, ale zároveň i krátkodobý, příležitostný, namátkový obchod může a ze strany DAVE LOG s.r.o. bude realizován tak, jak bychom si přáli, aby bylo zacházeno s námi. I do obchodu patří „Jak se z lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ „Co nechceš, aby jiní činili Tobě, nečiň Ty jim.“ Či jak by řekla teta Kateřina: „Víc děr - víc syslů. Víc hlav - víc smyslů a Saturnin: Mnoho psů - zajícova smrt.“ obchodních a partnerských vztahů.

Společnost DAVE LOG s.r.o. ví, že jen spokojený ZÁKAZNÍK se vrátí a dobrý udržovaný vztah s DOPRAVCEM, či dalším LOGISTICKÝM I SPEDIČNÍM PARTNEREM může přinést opakování zajišťované služby. Proto nás i velmi potěšilo přivítání ředitele výrobní společnosti RICHMONT-CZVítej mezi nás, kdo s poctivými úmysly přicházíš.“

V jednoduchosti je nejen půvab, ale i síla. Nikdo neumí vše a není nutné v dnešním světě vše zajišťovat pouze vlastními silami. Neváhejte se s důvěrou obrátit na společnost DAVE LOG s.r.o.. S náležitou péčí se Vám pokusíme maximálně vyhovět.

David Přibyl

David Přibyl – majitel společnosti

David Přibyl

Jste-li ZÁKAZNÍK, očekávejte u DAVE LOG s.r.o. takovou marži, která Vás uspokojí. Jste-li DOPRAVCE, čekejte u DAVE LOG s.r.o. takovou cenu, za kterou budete rádi dlouhodobě spolupracovat. Výborná platební morálka je a má být na všech stranách samozřejmostí.

ZASÍLATELSKÉ PODMÍNKY

Zasílatelské podmínky ke stažení zde.

LOGO

DAVE LOG s.r.o. pracuje ROZVÁŽNĚ A KLIDNĚ, SOUSTŘEDĚNĚ, RYCHLE A DYNAMICKY s cílem uspět v realizaci VAŠICH logistických potřeb.

Dovážíte třeba z Ruska, Číny, Itálie, Estonska, Ukrajiny, Albánie, Francie, Švýcarska, Španělska, Německa nebo Čech a ptáte se, co Vám DAVE LOG již odvez? A zda obsáhne téměř celý svět? Kontaktujte nás.